free website templatesKonut Gayrimenkulleri 
ve Ticari Binalar

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI, Türkiye'deki yatırımların ve gayrimenkullerin eksiksiz sağlayıcısıdır.

Konut ve Ticari Binalar

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI - Bir konut veya ticari bina olarak, ister özel ister şahıs ister kurumsal yatırımcı olun, yatırım amaçlı gayrimenkul seçimi konusunda size tavsiyelerde bulunuruz.

• Türkiye'de ülke çapında var olan konut ve ticari binalar için uzmanlarımız yatırımınız için doğru mülkü bulacaklardır. Danışmanlarımız bireysel yatırım danışmanlığı, münhasır mülklere erişim ve en uygun iş ortağı olarak sözleşme yürütme konularında sizin yanınızdadır.

• Yerel pazar bilgimizden ve ayrıca varlıklı özel yatırımcılara ve yatırımcılara ve önceden kayıtlı alıcılara olan bağlantılarımızdan yararlanın. Yerinde uzmanlarımız, ayrıntılı konum ve karşılaştırma nesnesi analizlerine dayanarak yatırım amaçlı gayrimenkulünüzün değerini artırmak için size hedef odaklı öneriler sağlayabilir. Geniş kapsamlı özel pazarlama önlemlerimizden yararlanın: mülkünüz için doğru alıcıyı mümkün olduğunca çabuk ve gizli bir şekilde bulmak ve hedeflediğiniz en iyi koşulları elde etmek için hedefli bir strateji kullanmak için en iyi temel.

• Uzmanlarımızın bireysel danışmanlığı ile, yüksek verimli bir yatırım mülküne giden yolda ilk adımı atmışsınızdır. Tüm ilgili faktörleri kaydettikten sonra - varlık planlamanızdan ilgili dönemin beklenen getirisine, yatırım hacmine kadar - tüm piyasayı ve kapsamlı emlak portföyümüzü özellik ve hedeflerinize göre inceleriz. İşle ilgili tüm yerlerdeki ülke çapındaki varlığımız ve uzmanlarımızın yerel bilgi avantajı özellikle sizin için yararlı olacaktır. Çünkü en ilginç perspektifler yalıtılmış nesne analizinden değil, sadece çevrenin değerlendirilmesinden, yatırım koşullarından ve performans potansiyelinin güvenilir bir değerlendirmesinden kaynaklanmaktadır. Tabii ki, aynı zamanda finansman tasarımında veya yerinde temsili olsun, tarafları ve tarafları olan teklif verme ve sözleşme yönetimi sürecindeyiz. Bu yolla, her adımda yer alırsınız ve aynı zamanda, herhangi bir sapma olmadan çekici geri dönüş fırsatlarından yararlanmak için mümkün olduğunca rahatlayın.


• Konut ve Konut Kompleksleri
• Ticari binalar
• Daireler
• Çatı Katı
• Evler, Villalar
• Tatil Evleri ve Daireleri

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Yerleşim yerleri

Yüksek vasıflı emlak uzmanlarımız, hayalleriniz için mükemmel bir yeni ev veya tatil evi bulmanıza yardımcı olmak için tüm dünyada sizin için hazırdır. İster yeni ister mevcut mülk olsun, ister kiralayın ister satın alınsın, ister kırsal bölgede ister şehrin ortasında olsun: Uluslararası ağımız - ve böylece sizde - Almanya ve yurtdışındaki en güzel mülklere erişmenize izin verir. Kapsamlı portföyümüzde modern daireler, teras katları ve tasarımcı çatı katlarında görkemli konakları, geniş aile evlerini ve pastoral kır evlerini buluyoruz. Uzmanlarımız yerel piyasa bilgisine sahiptir ve mülk seçiminden sözleşmenin başarılı bir şekilde sonuçlanmasına kadar sizi yönlendirir. Uzun yıllara dayanan tecrübemizden ve çok yönlü hizmetimizden yararlanın - sizin için varız!

İstek üzerine Türkiye'de daha fazla yatırım ve gayrimenkul sınıfı var! Şirketlerdeki yatırımlar, emlak ve daha fazlası. Hizmet ve takdir hakkı bizim önceliğimizdir. Yatırımınıza ilişkin tavsiyelere ek olarak, aynı zamanda yüksek performanslı bir finansman bulmada da yardımcı oluyoruz.

Özel veya Kurumsal Sahiplere ve Yatırımcılara Hizmetlerimiz:

• Konut ve Ticari Bina Satışı
• Uygun Yatırım Nesnelerini Arayın 
• Bireysel Yatırımcılara veya bölünmüşlere Özel Konut Portföyleri Satışı
• Gayrimenkul Değerleme ve Piyasa Fiyat Değerlendirmesi
• Özel ve kurumsal müşterilere yüksek net erişim 
• Yerel uzmanlarımızın desteği

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI


Bize bir E-Posta ✉ yaz
İletişim Formu için

NE YAPARIZ

Tavsiye Etmek
Yönetme
 Yenilik
Finans
Çoklu Yatırım
Müzakere
Destek

MRG PROJELER
MRG Projeleri ve Çoklu Yatırımları

MRG İnsanları getiriyor
Sermaye ve Fikirler birlikte!

YASAL BİLDİRİM

Damga

HİZMET

ÜLKE, ŞEHİR, BÖLGELER
Şirket Lokasyonları ve Ülkeleri

Türkiye - İstanbul
1. Bölge Akdeniz 2. Doğu anadolu bölgesi
3. Ege Bölgesi 4. Güneydoğu anadolu bölgesi
5. İç anadolu bölgesi 6. Karadeniz bölgesi
7. Marmara bölgesi