html templatesOfisler ve Ofis Binaları Yatırımları

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI, Türkiye'deki yatırımların ve gayrimenkullerin eksiksiz sağlayıcısıdır.

Ofis Özellikleri

MİNROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI Size özel veya kurumsal bir yatırımcı olarak, bir yatırım olarak uygun ofis özelliklerinin seçiminde ofis gayrimenkulü Yatırımlar ve Satın Alma konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz.

• Türkiye'de ülke çapında var olan yatırım gayrimenkul uzmanlarımız, yatırımınız için doğru ofisi bulacaktır. Danışmanlarımız bireysel yatırım danışmanlığı, özel ofis mülklerine erişim ve en uygun iş ortağı olarak sözleşme yürütme için yanınızdadır.

• Yerel pazar bilgimizden ve ayrıca varlıklı özel yatırımcılara ve yatırımcılara ve önceden kayıtlı alıcılara olan bağlantılarımızdan yararlanın. Sitedeki tesis uzmanlarımız, ayrıntılı lokasyon ve karşılaştırma objesi analizlerine dayanarak ofis mülkünüzün değerini arttırmak için size hedeflenmiş öneriler verebilir. Çok çeşitli özel pazarlama önlemlerimizden yararlanın: ofis mülkünüz için doğru alıcıyı mümkün olduğunca çabuk ve gizli bir şekilde bulmak ve hedeflediğiniz en iyi koşulları elde etmek için hedefli bir strateji kullanmak için en iyi temel.

• Yatırım uzmanlarımız tarafından yapılan bireysel danışmanlıkla, yüksek verimli ofis emlaklarına ilk adımınızı attınız. Tüm ilgili faktörleri kaydettikten sonra - varlık planlamanızdan ilgili dönemin beklenen getirisine, yatırım hacmine kadar - tüm piyasayı ve geniş ofis mülk portföyümüzü özellik ve hedeflerinize göre inceleriz. İşle ilgili tüm yerlerdeki ülke çapındaki varlığımız ve uzmanlarımızın yerel bilgi avantajı özellikle sizin için yararlı olacaktır. Çünkü en ilginç perspektifler yalıtılmış nesne analizinden değil, sadece çevrenin değerlendirilmesinden, yatırım koşullarından ve performans potansiyelinin güvenilir bir değerlendirmesinden kaynaklanmaktadır. Tabii ki, aynı zamanda finansman tasarımında veya yerinde temsili olsun, tarafları ve tarafları olan teklif verme ve sözleşme yönetimi sürecindeyiz. Bu yolla, her adımda yer alırsınız ve aynı zamanda, herhangi bir sapma olmadan çekici geri dönüş fırsatlarından yararlanmak için mümkün olduğunca rahatlayın.

Office Gayrimenkul Yatırım ve Satın Alma

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Office Emlak ve Office Space ile ilgili tüm konularda ortağınız

Danışmanlığımız, bir ofis mülkünün yaşam döngüsünü, geliştirmeden işletime, toparlanmaya kadar gösterir. Hizmetlerimiz temel alanlara ayrılmıştır:


• Emlak arama ve konum danışmanlığı

• Satın alma, kiralama, ofis emlak satışı

• Mevcut kiraların optimizasyonu

• Proje geliştirme danışmanlığı

• Yerel uzmanlarımızın desteği

Hizmet portföyü bu nedenle özel emlak ofisinin tüm paydaşlarına yöneliktir: Sahiplere / yatırımcılara ve geliştiricilere. Yönetim ve danışmanlık ekibinin uzun süredir ortaklaşa edindiği deneyim sayesinde, sektördeki kilit karar vericilere erişimi olan bireysel, kişiye özel ve hedef odaklı bir danışmanlık yaklaşımı sunuyoruz.

Türkiye'de ülke çapındaki bir ağ ile ofis emlak uzmanlarımız ideal yeni konumlarını bulacaklardır. Ek olarak, kiralama işleminin ötesinde, mevcut kiralarınızı optimize etmek veya ofis alanınızın planlanmasına ve yeniden tasarlanmasına yardımcı olmak için çözümler sunuyoruz.

• Ofis alanı kiralamak veya bir ofis alanının sahibi olmak istemeniz durumunda, danışman ekiplerimiz yerel pazar koşullarını ve aynı zamanda teklif veya arama kriterlerini dikkate alır. İyi bir ihtiyaç analizi temelinde, size özel bir konsept geliştiriyoruz ve sizi kiralama şartlarının ve sözleşme şartlarının optimizasyonunda destekliyoruz.
İstek üzerine Türkiye'de daha fazla yatırım ve gayrimenkul sınıfı var! Şirketlerdeki yatırımlar, emlak ve daha fazlası. Hizmet ve takdir hakkı bizim önceliğimizdir. Yatırımınıza ilişkin tavsiyelere ek olarak, aynı zamanda yüksek performanslı bir finansman bulmada da yardımcı oluyoruz.


Özel veya kurumsal ofis sahiplerine ve yatırımcılara sunduğumuz hizmetler:

• Ofis satışı, ofis alanı, ofis binaları
• Uygun ofis nesnelerini arayın
• Ofis binalarının bireysel yatırımcılara veya bölünmüşlere satışı
• Ofis emlak değerlemesi ve piyasa fiyatı değerlendirmesi
• Özel ve kurumsal müşterilere yüksek net erişim
• Tesis uzmanlarımız tarafından yerinde denetim

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI


Bize bir E-Posta ✉ yaz
İletişim Formu için

NE YAPARIZ

Tavsiye Etmek
Yönetme
 Yenilik
Finans
Çoklu Yatırım
Müzakere
Destek

MRG PROJELER
MRG Projeleri ve Çoklu Yatırımları

MRG İnsanları getiriyor
Sermaye ve Fikirler birlikte!

YASAL BİLDİRİM

Damga

HİZMET

ÜLKE, ŞEHİR, BÖLGELER
Şirket Lokasyonları ve Ülkeleri

Türkiye - İstanbul
1. Bölge Akdeniz 2. Doğu anadolu bölgesi
3. Ege Bölgesi 4. Güneydoğu anadolu bölgesi
5. İç anadolu bölgesi 6. Karadeniz bölgesi
7. Marmara bölgesi