online website builderOtel Gayrimenkul Yatırım ve Satın Alma

MINROGROUP YATIRIMLARI DANIŞMANLIĞI, Türkiye'de Yatırım ve Gayrimenkul Komple Sağlayıcısıdır.

Otel Özellikleri

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI Özel bir kişi veya bir kurumsal yatırımcı olarak, bir yatırım olarak uygun otel mülklerinin seçiminde, Hotel - Real Estate Investment & Purchase'da size tavsiyelerde bulunuyoruz.


• Ülke çapında Türkiye'de var olan otel uzmanlarımız yatırımınız için doğru oteli bulacaklar. Danışmanlarımız bireysel yatırım danışmanlığı, özel otel mülklerine erişim ve en uygun iş ortağı olarak sözleşme yürütme için yanınızdadır.

• Yerel pazar bilgimizden ve ayrıca varlıklı özel yatırımcılara ve yatırımcılara ve önceden kayıtlı alıcılara olan bağlantılarımızdan yararlanın. Yerinde otel uzmanlarımız ayrıntılı konum ve karşılaştırma nesnesi analizlerine dayanarak otel mülkünüzün değerini nasıl artıracağınıza dair size hedefli önerilerde bulunabilirler. Çok çeşitli özel pazarlama önlemlerimizden yararlanın: oteliniz için doğru alıcıyı mümkün olduğunca hızlı ve gizli bir şekilde bulmak ve hedeflediğiniz en iyi koşulları elde etmek için hedefli bir strateji kullanmak için en iyi temel.

• Otel uzmanlarımız tarafından yapılan bireysel konsültasyonlarla, yüksek verimli otel gayrimenkulüne giden yolda ilk adımı attınız. Tüm ilgili faktörleri kaydettikten sonra - varlık planlamanızdan ilgili dönemin beklenen getirisine kadar - yatırım hacmine kadar - tüm piyasayı ve kapsamlı otel mülk portföyümüzü özellik ve hedeflerinize göre inceleriz. İşle ilgili tüm yerlerdeki ülke çapındaki varlığımız ve uzmanlarımızın yerel bilgi avantajı özellikle sizin için yararlı olacaktır. Çünkü en ilginç perspektifler yalıtılmış nesne analizinden değil, sadece çevrenin değerlendirilmesinden, yatırım koşullarından ve performans potansiyelinin güvenilir bir değerlendirmesinden kaynaklanmaktadır. Tabii ki, aynı zamanda finansman tasarımında veya yerinde temsili olsun, tarafları ve tarafları olan teklif verme ve sözleşme yönetimi sürecindeyiz. Bu yolla, her adımda yer alırsınız ve aynı zamanda, herhangi bir sapma olmadan çekici geri dönüş fırsatlarından yararlanmak için mümkün olduğunca rahatlayın.

Otel Gayrimenkul Yatırım ve Satın Alma

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Otel Emlak ve Otel Operasyonları ile İlgili Her konuda Ortağınız

Otel Danışmanlığımız, bir gelişmeden işletime kadar iyileşmeye kadar bir otelin tüm yaşam döngüsüne bakar. Hizmetlerimiz dört ana alana bölünmüştür:

• Otel işletmelerinde ve platformlarda performans iyileştirme

• Otel işletmeleri ve gayrimenkul ile ilgili işlem danışmanlığı

• Otel operatörlerinin kontrolü

• Proje geliştirme danışmanlığı

Hizmet portföyü, özel mülk otelindeki tüm paydaşlara yöneliktir: sahipler / yatırımcılar, otel işleticileri ve geliştiricileri. Yönetim ve danışmanlık ekibinin uzun süredir ortaklaşa edindiği deneyim sayesinde, sektördeki kilit karar vericilere erişimi olan bireysel, kişiye özel ve hedef odaklı bir danışmanlık yaklaşımı sunuyoruz.

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI yoluyla, ayrıca kapsamlı yerel pazar ve yatırımcı uzmanlığını sağlarız ve bunu tek bir kaynaktan tek bir temas noktasıyla birleştiririz.
İstek üzerine Türkiye'de daha fazla yatırım ve gayrimenkul sınıfı var! Şirketlerdeki yatırımlar, emlak ve daha fazlası. Hizmet ve takdir hakkı bizim önceliğimizdir. Yatırımınıza ilişkin tavsiyelere ek olarak, aynı zamanda yüksek performanslı bir finansman bulmada da yardımcı oluyoruz.


Özel veya kurumsal otel sahipleri ve yatırımcılarına verdiğimiz hizmetler:

• Otel Satışı
• Uygun Otel Nesneleri ara 
• Bireysel Yatırımcılara veya bölünmüşlere otel satışı
• Otel Mülkiyet değerlemesi ve Piyasa Fiyatı değerlendirmesi
• Özel ve Kurumsal Müşterilere yüksek net erişim
• Otel Uzmanlarımızın Sitede Bakımını Yapma

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI


Bize bir E-Posta ✉ yaz
İletişim Formu için

NE YAPARIZ

Tavsiye Etmek
Yönetme
 Yenilik
Finans
Çoklu Yatırım
Müzakere
Destek

MRG PROJELER
MRG Projeleri ve Çoklu Yatırımları

MRG İnsanları getiriyor
Sermaye ve Fikirler birlikte!

YASAL BİLDİRİM

Damga

HİZMET

ÜLKE, ŞEHİR, BÖLGELER
Şirket Lokasyonları ve Ülkeleri

Türkiye - İstanbul
1. Bölge Akdeniz 2. Doğu anadolu bölgesi
3. Ege Bölgesi 4. Güneydoğu anadolu bölgesi
5. İç anadolu bölgesi 6. Karadeniz bölgesi
7. Marmara bölgesi