bootstrap html templatesYENİLİK

İnovasyon Anahtardır

Yenilik bugün başlıyor - zamanın nabzı açık bir kulakla ve geleceğe keskin bir bakış açısıyla, bugün yatırım alanının tüm değer zinciri boyunca tüm süreçleri etkiliyor.

Yenilik, başarılı yatırımın anahtarı

Yenilik bugün başlar - zamanın nabzı açık bir kulakla ve geleceğe keskin bir bakışla başlar. Bizim için yenilik, zorlu bir pazar ortamında başarılı bir farklılaşmanın anahtarıdır. Küresel nitelikli ekibimiz ve farklı disiplinlerden çalışan ekibimiz, yenilikçi gücümüzün temelini oluşturur. Günümüzde yenilikler, gayrimenkul ve yatırım sektörünün tüm değer zinciri boyunca tüm süreçleri etkilemektedir. Örnekler arasında Seri Bina, Ekonomi Paylaşımı, Nesnelerin İnterneti veya Makine Öğrenmesi ve diğer birçok alan bulunur.

Fikir geliştirin ve bunları verimli bir şekilde uygulayın

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Yatırım endüstrisinde çeşitlilik

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI'nın günlük rutininde, canlı bir inovasyon kültürü potansiyeli ortaya çıkıyor. Bütünsel ve kullanıcı odaklı süreçler, ürünler veya sistem çözümleri gerektiğinde. Çünkü yaratıcı işbirliklerinde dijitalleşme ve küreselleşme çağdaş ve etkili cevaplar talep ediyor. Cevabı disiplinlerarası takımlarda ve biçimlendirici bir We kültüründe görüyoruz. Takımlar daha hızlı hareket eder, ortak zekalarını daha iyi kullanır, daha sürdürülebilir iş süreçleri oluşturur ve böylece daha iyi sonuçlar elde eder. Bunun için temel olan şeffaflık, ortak bir değer sistemidir.

Yenilikler, çeşitli olasılıkları göstermektedir. Dijitalleşmeyi arttırmanın, kullanıcı davranışını değiştirmenin, yeni çalışma ortamlarının ve akıllı endüstri ve emlak sektörünün zorlukları. Dijitalleştirme artık hayatımızın her alanına nüfuz ediyor. Bu aynı zamanda emlak sektöründeki ilgili teknolojilere de yansır. Yapay zeka, robotik, 3D baskı ve sentetik biyoloji gibi emlak trendleri önümüzdeki yıllarda emlak endüstrisini büyük ölçüde değiştirecektir. Bunun tam olarak nasıl görüneceği henüz belli değil. Bununla birlikte, bir şey zaten kesindir: Yalnızca bu gelişmeleri iş süreçleri için zamanında iyi kullanan yatırım uzmanları uzun vadede kazananlar arasındadır.


Fikirleri müşteri ihtiyaçlarına göre hizalayın

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI


Bize bir E-Posta ✉ yaz
İletişim Formu için

NE YAPARIZ

Tavsiye Etmek
Yönetme
 Yenilik
Finans
Çoklu Yatırım
Müzakere
Destek

MRG PROJELER
MRG Projeleri ve Çoklu Yatırımları

MRG İnsanları getiriyor
Sermaye ve Fikirler birlikte!

YASAL BİLDİRİM

Damga

HİZMET

ÜLKE, ŞEHİR, BÖLGELER
Şirket Lokasyonları ve Ülkeleri

Türkiye - İstanbul
1. Bölge Akdeniz 2. Doğu anadolu bölgesi
3. Ege Bölgesi 4. Güneydoğu anadolu bölgesi
5. İç anadolu bölgesi 6. Karadeniz bölgesi
7. Marmara bölgesi