make a website

İLETİŞİM FORMU

İletişim Bilgilerinizi ve Mesajınızı buraya girin. En kısa sürede sizinle iletişim kuracağız.

İsteğin için teşekkürler!

Simple Best Bootstrap Template

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Sorumlulukla Yatırım Yapmak

Sürdürülebilir yatırım, finansal dünyada büyük bir konudur. MRG DANIŞMANLIK YATIRIMLARI sadece ürünleri ile değil aynı zamanda taahhüdü ile de yeni standartlar getirmektedir.

Sürdürülebilir yatırım kendini tesis ediyor - Yatırımcılar paralarına ne olduğu konusunda giderek daha fazla endişe duyuyorlar ve sorumlu yatırımların hem önemini hem de faydalarını kabul ediyorlar. MRG DANIŞMANLIK YATIRIMI bu alanda yer almaktadır. Sürdürülebilirlik konusu, şirket felsefesinin merkezi bir parçasıdır. Çünkü MRG değişen ekonomide ve toplumda sorumlu katılımın önemi ve etkisi hakkında bilgi sahibidir. Ancak MRG DANIŞMANLIK YATIRIMI sadece kurum içi sürdürülebilirliği vurgulamakla kalmaz, aynı zamanda yatırım yaptığı şirketlerden sosyal olarak sorumlu yönlendirmeyi de gerektirir. Bu nedenle, ESG kriterleri (çevresel, sosyal, yönetişim = çevresel, sosyal, kurumsal yönetişim) yatırım sürecine sıkı bir şekilde bütünleşmekte ve yatırım seçim sürecinde kilit bir rol oynamaktadır.

MRG, ESG kriterlerine göre kendi standartlarını belirlemiştir. Bu standartlara uymayan veya istemeyen firmalar, işletmeleri sorumlu yatırım yaklaşımına aykırı olan şirketler kadar az bir yatırım seçeneğidir. Ancak, MRG bir adım daha ileri gidiyor. ESG kriterleri, yatırım kararlarının sadece ayrılmaz bir parçası değildir, çoğu varlık yöneticisinin aksine, MRG aynı zamanda aktif bir yatırımcı olarak çalışmaktadır. Şirketlerin sürdürülebilirlik yönünü güçlendiren kararlar MRG tarafından desteklenmektedir. Bir şirket ESG kriterlerine karşı bir karar verirse, MRG açıkça muhalefete girer. Bu nedenle, MRG, şirketleri uzun vadeli ve istikrarlı bir getiri elde etmek isteyen yatırımcılar için potansiyel yaratarak sürdürülebilir bir gündem izlemeye yönlendirmektedir.

Bu aktif yaklaşım MRG'yi diğer büyük varlık yöneticilerinden ayırmaktadır. MRG YATIRIM, uzun vadede daha yüksek getiri elde etme hedefini sürdürür ve kendisi ve müşterileri için varlık yöneticisi olarak sorumluluğunu ciddiye alır.

Çalışanlarımız konuşur

Türkçe - Almanca - İngilizce - İspanyolca - İtalyanca - Farsça

NE YAPARIZ

Tavsiye Etmek
Yönetme
 Yenilik
Finans
Çoklu Yatırım
Müzakere
Destek

MRG PROJELER
MRG Projeleri ve Çoklu Yatırımları

MRG İnsanları getiriyor
Sermaye ve Fikirler birlikte!

YASAL BİLDİRİM

Damga

HİZMET

ÜLKE, ŞEHİR, BÖLGELER
Şirket Lokasyonları ve Ülkeleri

Türkiye - İstanbul
1. Bölge Akdeniz 2. Doğu anadolu bölgesi
3. Ege Bölgesi 4. Güneydoğu anadolu bölgesi
5. İç anadolu bölgesi 6. Karadeniz bölgesi
7. Marmara bölgesi