free html5 templatesMINROGROUP [ MRG ]

BİZ KİMİZ

İŞ İLKELERİ VE STANDARTLARI

BİZ KİMİZ


MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI: müşterileri ayırt etmek için güçlü marka


MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI, Türkiye'deki gayrimenkul ve yatırımların eksiksiz sağlayıcısıdır. Yatırımların yerleştirilmesi ve dünya çapında özel konut ve ticari gayrimenkuller için bir hizmet sağlayıcıyız, MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI DANIŞMANLIĞININ başarılı bir şekilde pazarlanmasının anlamı budur. Müşterilerin farkına varması için gayrimenkul taleplerinin dünya genelinde gerçekleşmesini sağlıyoruz. Münhasır müşteri tabanımızın birinci sınıf gayrimenkulleri ticari olarak mı yoksa özel amaçlar için mi kullanmak istediğine veya uygun bir yatırım mülküne bakılmaksızın - MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI, istenen hiçbir şeyi bırakmaz. Global olarak tutarlı görev bildirimi, münhasır müşterimizin aynı marka deneyimini her yerde kullanabilmesini sağlar. Çalışanlarımız her zaman müşterilerine yardımcı olmaya hazırdır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok ciddiye alıyoruz ve onlara profesyonel yetkinlik, en yüksek takdir yetkisi ve benzersiz gayrimenkul bulma konusunda sistematik bir yaklaşımla destek veriyoruz. Bu, her mülk için anlamlı açıklamaların yaratılmasını ve gezi randevularının hazırlanmasını ve eşlik etmesini içerir. Talep üzerine, MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI elbette mülkünüzün satışı veya kiralanması ile ilgili tüm formaliteleri de idare edecektir. Üstün hizmetler, en iyi çalışanların teşviki ve dünyadaki benzersiz bir ağ MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞINI emlak endüstrisinde inovasyon lideri yapar.


MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI: Ortak Olun

İstanbul'daki MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI, küresel faaliyetlerimizin konularını bir araya getiriyor. Başarımızın en önemli temeli dünya çapında ortak ağımızdır. 2016 yılından bu yana, franchise ortak sistemi MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞINDA varlığını sürdürmektedir. Bu ağın bir parçası olarak, emlakçılar mükemmel bir müşteriye erişimden, global bağlantılardan ve karşılıklı müşteri hizmetlerinden faydalanırlar. Kendi konumunuzun ötesinde, müşterilerinize ulusal sınırlarının çok ötesinde bile olsa yüksek kaliteli ticari, konut ve yatırım amaçlı gayrimenkuller sunabilirsiniz. Ağımızın bir parçası olarak kendi patronunuz ve aynı zamanda büyük uluslararası MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI ailesinin bir üyesisiniz. Birlikte, dünyanın neresinde olursanız olun, son derece profesyonel hizmetlerle sofistike müşterileri ve ana mülkü bir araya getirmek için sizinle birlikte çalışıyoruz.


Özel Emlak komisyonculuğu için Önlemler ve Sistem Çözümleri

Lüks hizmet sektörünün gayrimenkul alanında da mobil hizmetler giderek önem kazanıyor. Sonuçta, müşterilerinizi hareket halindeyken cazip gayrimenkullerle tanıştırmak istiyorsunuz. Yenilikçi mobil hizmetler, her zaman talepkar müşteriler için güçlü bir marka olan bir ortak olarak size sunulmaktadır.

• MINROGROUP İNŞAAT ŞİRKETİ, aşağıdaki alanlarda inşaat projeleri için yetkin ve güvenilir bir ortaktır: yeni inşaat, bina yenileme ve yenileme, otel yapımı, otel yenileme ve otel yenileme. MINROGROUP İNŞAAT ŞİRKETİ sizin için inşa ediyor Gelecek odaklı, şeffaf, güvenilir, verimli ve en yüksek standartlarda.

Takım Çalışması

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI

REHBERİMİZ

Eylemlerimiz sayesinde şirketimizin başarısını sağlıyoruz. Misyonumuz bizim için bağlayıcıdır. Sürdürülebilir eylemle şirketimizi güçlendiririz. Temel değerlerimize, yetkinliğimize, münhasırlığımıza ve tutkumuza saygı duyuyor ve koruyoruz. Müşterilerimizin ve müşterilerimizin dikkatini ciddiye alıyor ve birinci sınıf hizmet veriyoruz. En iyi çalışanları kazanır ve onları terfi ettiririz. Müşterilerimiz için dünya çapında bir ağ kurup hayata geçiriyoruz.

İŞ İLKELERİ

  1. İŞ İLKELERİ - Kurumsal müşteri hizmetleri kültürümüzün temeli olan iş prensiplerimiz, ekip çalışması, mükemmellik, inisiyatif ve hesap verebilirlik, uzun vadeli sürdürülebilirlik ve başarımızın temelini oluşturur.
  2. BÜTÜNLÜK VE DÜRÜSTLÜK, İŞ MERKEZİMİZDE - Çalışanlarımızın, hem şirket için hem de kişisel yaşamlarında yaptıkları her şeyde yüksek etik standartlarını korumalarını bekliyoruz.
  3. İŞİMİZ ÇOK REKABETÇİDİR VE MÜŞTERİ İLİŞKİLERİMİZİ GENİŞLETMEK - Ancak, her zaman adil bir rakip olmak zorundayız ve asla başka şirketleri küçümsememeliyiz.
  4. NORMAL MÜŞTERİ İLİŞKİLERİMİZİN ALTINDA, BİZ KESİNLİKLE GİZLİ BİLGİLER ALIN - Bir güveni kötüye kullanmak veya gizli bilgileri yanlış veya dikkatsizce kullanmak düşünülemez.


Analizler

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI


Bize bir E-Posta ✉ yaz
İletişim Formu için

NE YAPARIZ

Tavsiye Etmek
Yönetme
 Yenilik
Finans
Çoklu Yatırım
Müzakere
Destek

MRG PROJELER
MRG Projeleri ve Çoklu Yatırımları

MRG İnsanları getiriyor
Sermaye ve Fikirler birlikte!

YASAL BİLDİRİM

Damga

HİZMET

ÜLKE, ŞEHİR, BÖLGELER
Şirket Lokasyonları ve Ülkeleri

Türkiye - İstanbul
1. Bölge Akdeniz 2. Doğu anadolu bölgesi
3. Ege Bölgesi 4. Güneydoğu anadolu bölgesi
5. İç anadolu bölgesi 6. Karadeniz bölgesi
7. Marmara bölgesi