free website maker


GAYRİMENKUL VE ŞİRKET ÇOKLU YATIRIM

Birlikte oluştur · Sabit faiz oranları · Ücret yok

SİZİN İÇİN TEKLİFİMİZ

Paranı daha fazla kazan. MINROGROUP DANIŞMANLIK YATIRIMLARI ile birlikte somut emlak ve kurumsal projelere sabit getirileri ve vadeleri ile yatırım yapın. Özel ortamlardaki deneyim, uzmanlık ve yatırımlarımızdan faydalanırsınız.

Yenilikçi ve esnek

İnovasyona yatırım yapın: kitle fonlaması yatırımında kısa ve uzun vadelerden yararlanırsınız, sabit faiz oranı% 4-8'dir. Sadece 150.000 € veya USD'den paranızı kolayca ve hızlı bir şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Özel ve Ağa Bağlı

Dünya çapındaki ağımızı kullanın ve daha önce erişilemeyen mülklere ve işletmelere yatırım yapın. Mükemmel sunulan özel gayrimenkul projelerini tecrübe edin.

ÇOKLU YATIRIM - YENİ YATIRIM SINIFI

ÇOKLU YATIRIM, İngilizceden gelir (kalabalık = kalabalık) ve "çoğunun yatırımı" olarak tercüme edilir. Bu yatırım formunda birçok yatırımcı bir araya gelir. Bu şekilde, nispeten az miktarda paraya sahip özel yatırımcılar bile, asgari yatırım tutarlarının genellikle 150.000 € veya daha fazla olduğu yatırımlardan yararlanabilir.
ÇOKLU YATIRIM  SSS

Emlak ve şirketler için gittikçe daha fazla popüler olan işletmeler için finansman

Geçmişte, birçok yatırımcı üzerinde küçük miktarlar toplama maliyeti, böyle bir yatırıma değmeyecek kadar yüksekti. İnternet üzerinden bu maliyetler keskin bir şekilde düştü. Son yıllarda ÇOKLU YATIRIM, düşük faizli bir ortamda bile% 4 ile% 8 arasında getiri sağlayan, giderek daha popüler bir yatırım şekli haline gelmiştir.
MRG PROJELER ÇOKLU YATIRIM

Mobirise

Seçilen Varlık sınıfları üzerindeki getiriler (orta vadeli yatırımlara kısa) ¹

1) Ortalama getiri 1/2018 itibariyle 48 aylık sürede
2) 90+ sağlayıcıdan analiz
3) Türkiye ve Avrupa’ya yatırım odaklı en büyük 10 açık uçlu emlak fonunun 3 yıllık ağırlıklı ortalama getirisi

Mobirise

ÇOKLU YATIRIM Türkiye'de gayrimenkul ve şirketlerde 2014-2017 (Milyon Euro)

Kaynaklar: Alternatif Finans, kitle fonlaması için Türkiye Yatırım MerkeziMINROGROUP DANIŞMANLIK YATIRIMI İLE AVANTAJLARINIZ

Yetkinlik ve tecrübe

MINROGROUP DANIŞMANLIK YATIRIMI 2016'dan bu yana büyük gayrimenkul projelerini başarıyla finanse etmektedir. Özel yatırımcılar artık uzun yıllara dayanan uzmanlığımızdan yararlanma fırsatına sahipler.

Ortak ilgi alanları

MINROGROUP DANIŞMANLIK YATIRIMI ile yan yana yatırım yaparlar. Diğer sağlayıcıların aksine, yatırım fırsatı sadece aracılı değildir. Aksine, biz kendimiz ve kurumsal ortakların yoğun yatırım yaptıkları projelerdir. Daha önce kurumsal yatırımcılar için ayrılmış bir varlık sınıfından yararlanın.

Profesyonelce analiz edildi

Her proje, MINROGROUP DANIŞMANLIK YATIRIMI tarafından geliştirilen ve çok sayıda güçlü ortağı olan özel bir analiz sürecinde incelenecektir. Mikro ve makro lokasyon, ekonomik ve teknik faktörler yakından incelenmektedir. Sürecin sonunda, bireysel faktörler final puanına göre özetlenir.

Sabit koşullar

ÇOKLU YATIRIM'ımız net koşullar sağlıyor. Her yatırım projesinin faizi sabit kaldı ve sözleşmeye bağlı bir şartı var. 150.000 Euro veya USD'den başlayan gayrimenkul ve kurumsal projelerimize şeffaf olarak yatırım yapabilirsiniz. Yatırımcılarımız için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Özel ve ağ bağlantılı

MINROGROUP DANIŞMANLIK YATIRIM özel bir ortamda yüksek sınıf gayrimenkul ve şirketler anlamına gelir. Bu nedenle, sadece dikkatlice denetlenmiş gayrimenkulleri ve kurumsal projeleri profesyonel önderliğe koyacağız. Yerel ağımız aynı zamanda projelerin satışı için de mevcuttur ve bu nedenle doğrudan projelerimizin ticari başarısını destekler.

FON SİSTEMİNİZE 6 ADIM

1. Yükümlülüğü olmadan teklif ver.
E-posta ile bize bağlayıcı olmayan teklifinizi 150.000 Avro veya USD cinsinden gönderin.

2. Belgeleri alın.
Yatırımcı sözleşmenizi ve diğer belgeleri e-posta ile alacaksınız.3. Teklifi kontrol edin ve onaylayın. Belgeleri ve sözleşmeyi kontrol ederler. Sadece onaylandıktan sonra yatırımınız bağlayıcı hale gelir.


4. Doğrudan para aktarın.
Sözleşmedeki kararlaştırılan miktarı 5 banka iş günü içinde transfer et. Proje, finansman süresi sona erdiğinde veya toplam finansmana ulaşıldığında başlar.

5. Alınan geri ödemeler.
Vadesi üç ay bazında doğrudan ödeme için sizin tarafınızdan belirlenen hesap üzerinden alacaksınız. Dönem sonunda, finansman katkınızı geri alacaksınız (son geri ödeme).

6. İsteğe bağlı
Yeniden yatırım.
 Ödenmiş sermayeye hemen ihtiyacınız yoksa, sadece diğer projelere yatırın. Bu şekilde, sermayenizi yayarsınız ve bileşik faiz etkisinden geçerken fayda sağlarsınız.

YETKİLİ ORTAKLARLA ANALİZİ VE MESLEKİ UYGULAMASI

Büyük gayrimenkul projelerinin planlanması ve uygulanması çok maliyetlidir. Ancak, başarı durumunda, başlangıçtaki yüksek finansal giderler, satış gelirleri veya düzenli kira geliri ile elde edilen yüksek gelirle dengelenir. Yatırımcılar ile yatırımlar arasındaki zaman boşluğunu doldurmak için, proje geliştiricileri özkaynaklarının bir kısmını kullanır ve ihtiyaç duydukları paranın çoğunu bankalar aracılığıyla finanse ederler.
Proje geliştiricisinin finansman karışımındaki önemli bir üçüncü yapı bloğu asma sermayedir. Bu, üçüncü şahıslara ait borçlar gibi ortaya çıkmaktadır, ancak iflas durumunda borç sermayesine tabi olduğu için bankalar tarafından öz sermaye olarak görülmektedir. Bu asma sermaye, MINROGROUP DANIŞMANLIK YATIRIMI ve proje geliştiricilere kurumsal ortaklar tarafından sağlanmaktadır. MINROGROUP DANIŞMANLIK YATIRIMININ bu kalabalık yatırım yoluyla özel yatırımcılardan topladığı para da buna dahildir.

Analiz

Her bir gayrimenkul projesi, MINROGROUP DANIŞMANLIK YATIRIMI tarafından, inşaat projelerinin ve arazilerinin proje finansmanı için birlikte çok sayıda güçlü ortağı ile birlikte geliştirilen benzersiz bir analiz konseptinde incelenmiştir. İncelenen yönler arasında i.a. Pazar, konum, arazi ve ekonomi. Bireysel analiz kategorilerinin ağırlığı projeden projeye değişmektedir. Bireysel proje özellikleri analizde göz önünde bulundurulur. → MRG PROJELER ÇOKLU YATIRIM


Bize bir E-Posta ✉ yaz
İletişim Formu için

NE YAPARIZ

Tavsiye Etmek
Yönetme
 Yenilik
Finans
Çoklu Yatırım
Müzakere
Destek

MRG PROJELER
MRG Projeleri ve Çoklu Yatırımları

MRG İnsanları getiriyor
Sermaye ve Fikirler birlikte!

YASAL BİLDİRİM

Damga

HİZMET

ÜLKE, ŞEHİR, BÖLGELER
Şirket Lokasyonları ve Ülkeleri

Türkiye - İstanbul
1. Bölge Akdeniz 2. Doğu anadolu bölgesi
3. Ege Bölgesi 4. Güneydoğu anadolu bölgesi
5. İç anadolu bölgesi 6. Karadeniz bölgesi
7. Marmara bölgesi