free site makerAlışveriş Merkezi ve Perakende

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI, Türkiye'de Yatırım ve Gayrimenkul Komple Sağlayıcısıdır.

Ticari Mallar

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI Özel bir kişi ya da kurumsal yatırımcı olarak, alışveriş merkezi ve perakende ticaretinde, uygun alışveriş merkezlerinin seçilmesine ve yatırımcı ya da mülk sahibi olarak seçiminde size tavsiyelerde bulunuruz.

• Türkiye'de ülke çapında var olan alışveriş merkezleri ve perakende satışlar için uzmanlarımız yatırımınız için doğru alışveriş merkezini veya perakende satış yerini bulacaktır. Danışmanlarımız bireysel danışmanlık, özel alışveriş merkezlerine ve perakende mülklere erişim ve en uygun iş ortağı olarak sözleşme yürütme için yanınızdadır.

• Yerel pazar bilgimizden ve ayrıca varlıklı özel yatırımcılara ve yatırımcılara ve önceden kayıtlı alıcılara olan bağlantılarımızdan yararlanın. Yerinde kurulum uzmanlarımız, ayrıntılı konum ve karşılaştırma nesnesi analizlerine dayanarak alışveriş merkezinizin veya perakende mülkünüzün değerini artırmak için size hedef odaklı öneriler sağlayabilir. Çok çeşitli özel pazarlama önlemlerimizden yararlanın: alışveriş merkeziniz veya perakende satış yeriniz için doğru alıcıyı olabildiğince hızlı ve gizli bir şekilde bulmak için hedefli bir strateji kullanmak için en iyi temel - ve sizin için mümkün olan en iyi koşulları elde etmek için.

• Uzmanlarımız tarafından yapılan bireysel danışma ile, alışveriş merkezine veya perakende satış noktasına giden yolda ilk adımı atmışsınızdır. Varlık planlamanızdan ilgili dönemin beklenen getirisine ve yatırım hacmine kadar tüm ilgili faktörleri kaydettikten sonra, genel pazarı ve kapsamlı alışveriş merkezimizi ve perakende mülk portföyümüzü özellik ve hedeflerinize göre inceleriz. İşle ilgili tüm yerlerdeki ülke çapındaki varlığımız ve uzmanlarımızın yerel bilgi avantajı özellikle sizin için yararlı olacaktır. Çünkü en ilginç perspektifler yalıtılmış nesne analizinden değil, sadece çevrenin değerlendirilmesinden, yatırım koşullarından ve performans potansiyelinin güvenilir bir değerlendirmesinden kaynaklanmaktadır. Tabii ki, aynı zamanda finansman tasarımında veya yerinde temsili olsun, tarafları ve tarafları olan teklif verme ve sözleşme yönetimi sürecindeyiz. Bu yolla, her adımda yer alırsınız ve aynı zamanda, herhangi bir sapma olmadan çekici geri dönüş fırsatlarından yararlanmak için mümkün olduğunca rahatlayın.

Alışveriş Merkezi ve Perakende Gayrimenkul Yatırım ve Satın Alma

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Alışveriş Merkezleri ve Perakendecilikle İlgili Her konuda Ortağınız

Danışmanlığımız, bir alışveriş merkezinin veya perakende mülkün yaşam döngüsünü, geliştirmeden işletime, toparlanmaya kadar uzanmaktadır. Hizmetlerimiz temel alanlara ayrılmıştır:

• Emlak arama ve konum danışmanlığı

• Yüksek sokaklardan şehir bölgelerine perakende satış, leasing

• Yerel perakendeciler ve uluslararası zincir mağazalar için uygun yer arayın

• Proje geliştirme danışmanlığı

• Yerel sahiplere ve kurumsal yatırımcılara danışmanlık yapmak

Hizmet portföyü bu nedenle Özel Gayrimenkul Alışveriş Merkezi ve Perakende Gayrimenkul'ün tüm paydaşlarına yöneliktir: Sahipler / Yatırımcılar ve Geliştiriciler. Yönetim ve danışmanlık ekibinin uzun süredir ortaklaşa edindiği deneyim sayesinde, sektördeki kilit karar vericilere erişimi olan bireysel, kişiye özel ve hedef odaklı bir danışmanlık yaklaşımı sunuyoruz.

Türkiye'deki ülke çapındaki bir ağ sayesinde, alışveriş merkezleri ve perakende satış uzmanlarımız en uygun konumlarını bulurlar. Ek olarak, kiralama işleminin ötesinde, mevcut kiralarınızı optimize etmek veya ofis alanınızın planlanmasına ve yeniden tasarlanmasına yardımcı olmak için çözümler sunuyoruz.

• Bir perakende satış mülkünü kiralamak veya bir alışveriş merkezi veya perakende satış mülküne sahip olmak istemeniz durumunda, danışman ekiplerimiz yerel pazar koşullarını ve ayrıca belirli teklif veya arama kriterlerini dikkate alır. İyi bir ihtiyaç analizi temelinde, size özel bir konsept geliştiriyoruz ve sizi kiralama şartlarının ve sözleşme şartlarının optimizasyonunda destekliyoruz.
İstek üzerine Türkiye'de daha fazla yatırım ve gayrimenkul sınıfı var! Şirketlerdeki yatırımlar, emlak ve daha fazlası. Hizmet ve takdir hakkı bizim önceliğimizdir. Yatırımınıza ilişkin tavsiyelere ek olarak, aynı zamanda yüksek performanslı bir finansman bulmada da yardımcı oluyoruz.• Alışveriş Merkezleri ve Perakende Satış Alanları
• Eşleşen Alışveriş Merkezleri ve perakende alanları arayın
• Bireysel Yatırımcılara veya bölümlere Alışveriş Merkezi ve Perakende Satış
• Alışveriş Merkezi ve Perakende Gayrimenkul Değerlemesi ve Piyasa Fiyatı Tahmini
• Özel ve Kurumsal Müşterilere yüksek net erişim
• Yerel Uzmanlarımızdan Destek

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI


Bize bir E-Posta ✉ yaz
İletişim Formu için

NE YAPARIZ

Tavsiye Etmek
Yönetme
 Yenilik
Finans
Çoklu Yatırım
Müzakere
Destek

MRG PROJELER
MRG Projeleri ve Çoklu Yatırımları

MRG İnsanları getiriyor
Sermaye ve Fikirler birlikte!

YASAL BİLDİRİM

Damga

HİZMET

ÜLKE, ŞEHİR, BÖLGELER
Şirket Lokasyonları ve Ülkeleri

Türkiye - İstanbul
1. Bölge Akdeniz 2. Doğu anadolu bölgesi
3. Ege Bölgesi 4. Güneydoğu anadolu bölgesi
5. İç anadolu bölgesi 6. Karadeniz bölgesi
7. Marmara bölgesi