website creation softwareEndüstriyel Alanlar ve Fabrikalar

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI, Türkiye'de Yatırım ve Gayrimenkul Komple Sağlayıcısıdır.

Endüstriyel Gayrimenkul ve Arsa

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI Yatırım olarak uygun endüstriyel alanın seçiminde, ister özel ister şahsen, ister kurumsal yatırımcı olsun, endüstriyel gayrimenkul Yatırımları ve Satın Alma konusunda size tavsiyelerde bulunuyoruz.

• Türkiye'de ülke çapında var olan endüstriyel alan uzmanlarımız, yatırımınız için doğru endüstriyel mülkü bulacaklardır. Danışmanlarımız bireysel danışmanlık, özel endüstriyel alana erişim ve en uygun iş ortağı olarak sözleşme yürütme için yanınızdadır.

• Yerel pazar bilgimizden ve ayrıca varlıklı özel yatırımcılara ve yatırımcılara ve önceden kayıtlı alıcılara olan bağlantılarımızdan yararlanın. Yerinde kurulum uzmanlarımız, ayrıntılı yer ve karşılaştırma nesnesi analizlerine dayanarak endüstriyel alanınızın değerini artırmak için size hedeflenmiş öneriler sunabilir. Çeşitli özel pazarlama önlemleri yelpazemizden yararlanın: Endüstri alanınız için doğru alıcıyı olabildiğince çabuk ve gizli bir şekilde bulmak ve hedeflediğiniz en iyi koşulları elde etmek için hedefli bir strateji kullanmak için en iyi temel.

• Tesis uzmanlarımız tarafından yapılan bireysel danışmanlıkla, yüksek verimli endüstriyel alana giden yolda ilk adımı atmışsınızdır. Varlık planlamanızdan ilgili dönemin beklenen getirisine, yatırım hacmine kadar tüm ilgili faktörleri kaydettikten sonra, genel piyasayı ve kapsamlı endüstriyel emlak portföyümüzü özellik ve hedeflerinize göre inceleriz. İşle ilgili tüm yerlerdeki ülke çapındaki varlığımız ve uzmanlarımızın yerel bilgi avantajı özellikle sizin için yararlı olacaktır. Çünkü en ilginç perspektifler yalıtılmış nesne analizinden değil, sadece çevrenin değerlendirilmesinden, yatırım koşullarından ve performans potansiyelinin güvenilir bir değerlendirmesinden kaynaklanmaktadır. Tabii ki, aynı zamanda finansman tasarımında veya yerinde temsili olsun, tarafları ve tarafları olan teklif verme ve sözleşme yönetimi sürecindeyiz. Bu yolla, her adımda yer alırsınız ve aynı zamanda, herhangi bir sapma olmadan çekici geri dönüş fırsatlarından yararlanmak için mümkün olduğunca rahatlayın.Endüstriyel Alanlar ve Fabrikalar

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI

Sanayi Alanlarıyla İlgili Her konuda Ortağınız

Danışmanlığımız, gelişmeden işletmeden toparlanmaya kadar tüm endüstriyel alanların yaşam döngüsüne bakar. Hizmetlerimiz temel alanlara ayrılmıştır:

• Emlak arama ve konum danışmanlığı

• Satın alma, kiralama, satış alanı

• Mevcut kiraların optimizasyonu

• Sanayi alanları için proje geliştirme danışmanlığı

• Yerel uzmanlarımızın desteği

Hizmet portföyü, özel emlak sektörünün tüm paydaşlarına yöneliktir: sahipler / yatırımcılar ve geliştiriciler. Yönetim ve danışmanlık ekibinin uzun süredir ortaklaşa edindiği deneyim sayesinde, sektördeki kilit karar vericilere erişimi olan bireysel, kişiye özel ve hedef odaklı bir danışmanlık yaklaşımı sunuyoruz.

Türkiye'deki ülke çapındaki bir ağla, endüstriyel alan uzmanlarımız en uygun yeni konumlarını bulurlar. Ek olarak, kiralama işleminin ötesinde, mevcut kiralamaları optimize etmek veya endüstriyel alanınızın planlanmasına ve yeniden tasarlanmasına yardımcı olmak için çözümler sunuyoruz.

• Endüstriyel alan kiralamak isteyip istemediğiniz veya bir endüstriyel alanın sahibi olun: danışman ekiplerimiz, yerel pazar koşullarını ve aynı zamanda teklif veya arama kriterlerini dikkate alır. İyi bir ihtiyaç analizi temelinde, size özel bir konsept geliştiriyoruz ve sizi kiralama şartlarının ve sözleşme şartlarının optimizasyonunda destekliyoruz.
İstek üzerine Türkiye'de daha fazla yatırım ve gayrimenkul sınıfı var! Şirketlerdeki yatırımlar, emlak ve daha fazlası. Hizmet ve takdir hakkı bizim önceliğimizdir. Yatırımınıza ilişkin tavsiyelere ek olarak, aynı zamanda yüksek performanslı bir finansman bulmada da yardımcı oluyoruz.• Endüstriyel alan satışı
• Uygun Sanayi Alanları ara
• Bireysel Yatırımcılara veya bölünmüşlere Endüstri alanı satışı
• Endüstriyel Gayrimenkul değerlemesi ve Piyasa Fiyatı değerlendirmesi
• Özel ve kurumsal müşterilere yüksek net erişim
• Tesisimiz Tarafından Denetleme Sahadaki Uzmanları

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI


Bize bir E-Posta ✉ yaz
İletişim Formu için

NE YAPARIZ

Tavsiye Etmek
Yönetme
 Yenilik
Finans
Çoklu Yatırım
Müzakere
Destek

MRG PROJELER
MRG Projeleri ve Çoklu Yatırımları

MRG İnsanları getiriyor
Sermaye ve Fikirler birlikte!

YASAL BİLDİRİM

Damga

HİZMET

ÜLKE, ŞEHİR, BÖLGELER
Şirket Lokasyonları ve Ülkeleri

Türkiye - İstanbul
1. Bölge Akdeniz 2. Doğu anadolu bölgesi
3. Ege Bölgesi 4. Güneydoğu anadolu bölgesi
5. İç anadolu bölgesi 6. Karadeniz bölgesi
7. Marmara bölgesi