free bootstrap theme


ÇOKLU YATIRIM

SSS ve İpuçları

SSS YATIRIMCILAR

Yasal Risk Uyarısı:
Bu yatırımın satın alınması önemli riskler içerir ve yatırım yapılan varlıkların tamamen kaybedilmesine yol açabilir.

Genel Sorular

Çoklu Yatırım, İngilizce kalabalık (kalabalık) ve yatırım (yatırım) sözcüklerinden oluşmaktadır. Çoklu Yatırım'da, birçok yatırımcı bir projeyi ortaklaşa finanse etmek ve yatırımın geri dönüşünü sağlamak için bir platform aracılığıyla bir araya gelir. Bu şekilde, asgari yatırımın genellikle yaklaşık 500.000 Euro veya Dolar ve üzeri olduğu büyük gayrimenkul projelerine perakende yatırımcı olarak da yatırım yapabilirsiniz.

Gayrimenkul Çoklu Yatırım, birçok kişinin emlak patlamasından yararlanmasının bir yoludur. Fırsatlar sunar, fakat aynı zamanda diğer tüm sistemler gibi riskleri de içerir. Çoklu Yatırım girişimci katılımı içerir - bu yüzden hiçbir zaman tüm paranızı bu yatırıma yatırmamalısınız. Aksine, crowdinvesting, geniş kapsamlı bir yatırım portföyü için bir katkı olarak uygundur.

Bankalar genellikle artık emlak projelerini tamamen finanse etmiyor, ancak çoğu zaman yalnızca yüzde 60 ila 75 oranında. İhtiyaç duyulan paranın geri kalanı, aksi takdirde proje geliştiricisi tarafından finanse edilmelidir. Giderek daha fazla proje geliştiricisi bu sermayeyi kitle fonlaması yoluyla artırma fırsatını kullanıyor. Sonuç olarak, projeler, emlak pazarlamasında (örneğin, dairelerin satışı) yardımcı olacak ilave kamusal dikkat alır.

Bir şirket olarak, gelecek için sürekli hazırlıklı olmak her zaman önemlidir. Çoklu Yatırım, yatırımcı tabanımızı kurumsal sektörün ötesine genişletmektedir. Bu, geleceğe yönelik ticari büyümeyi sağlamak için MINROGROUP YATIRIM dijitalleştirme stratejisinin önemli bir bileşenidir. Ayrıca MINROGROUP markası ve tüm ürün yelpazemiz için yeni müşterilere ilham verme fırsatımızı görüyoruz.

Diğer sağlayıcılardan farklı olarak, tarafımızdaki özel yatırımcılar, ağımızdaki MINROGROUP YATIRIM ve kurumsal yatırımcılara eşit şekilde yatırım yapabilir. Bu size çok büyük projelere katılma fırsatı verir. Ayrıca, her bir projenin, MINROGROUP YATIRIM kapsamlı proje ve emlak uzmanlığıyla önceden analiz edildiğinden emin olun - kurumsal yatırımcıların talep ettiği kadar derin bir analitik süreç.

Para Yatırmak

Prensip olarak, MINROGROUP YATIRIMI ve GTC'nin Kullanım Koşullarını kabul eden herhangi biri, MINROGROUP YATIRIMI ile para yatırabilir. Ancak, gayrimenkul ve projeye kitle yatırım yapmak yatırım yapmak, tamamen güvenlik odaklı yatırımcılar için bir anlam ifade etmemektedir.

Herhangi biri parasını Çoklu Yatırım'a yatırmadan önce, bu tür bir yatırım ve yatırım yapmak istediği projeler hakkında çok iyi bilgilendirilmelidir. Ancak birçok küçük yatırımcı bu çabadan uzak durmakta ve bu kadar cahilce risk almaktadır. Çoklu Yatırım olan herkes, genellikle tüm fırsatların yanı sıra tüm risklerin yanı sıra toplam zararla birlikte girişimci bir yatırıma girdiğini anlamalıdır. Bu ne iyi ne de kötü bir şey değildir - ancak yalnızca kendisi için bilgi sahibi olanlar, söz konusu kendisi için belirli bir yatırım olup olmadığına akıllıca karar verebilir.

Özel bir yatırımcı olarak, her bir projeye MINROGROUP YATIRIM'DAN 150.000 Euro veya USD'den projeye yatırım yapabilirsiniz. Şirketler, şirketler 150.000 Euro veya ABD Doları tutarındaki projelere yatırım yapabilir. Burada maksimum bir miktar mevcut değil. Riski çeşitlendirmek için, tüm yatırımcı gruplarının kitle fonlaması sermayelerini birden fazla projeye dağıtmalarını öneriyoruz.

Hayır. Faiz ödemeleri i.d.R. dönem boyunca üç ayda bir, yatırılan miktar sadece vade sonunda ödenir. Terim genellikle on iki ay ile beş yıl arasındadır. Bu nedenle, yalnızca ilgili proje süresince ihtiyaç duymadığınız bir miktar para yatırmanız gerekir.

Bir proje geliştiricisine emlak finansmanı için asma para ile yatırım yaparak, bir sermaye benzeri krediye yatırım yaparlar. Yani paranızı - diğer kalabalık yatırımcılarla ve kurumsal yatırımcılarla birlikte - kat mülkiyeti veya diğer projeler için harcarsınız. Üç ayda bir planlanan proje bazında size ödenecek faizi alacaksınız. Dönem sonunda, yatırdığınız sermayeyi geri alacaksınız (mermi kredisi). İflas durumunda, sermaye benzeri kredi borç verenlere yalnızca üst borç verenlerden (bankalar gibi) sonra hizmet verilebilir. Tazminat olarak, aynı proje için bağlı yatırımcı olarak daha yüksek bir faiz oranı alırsınız.

Sözleşmenin imzalanmasından sonraki 14 gün içinde sözleşmeden çekilme hakkınız vardır - iptal yazılı olmalıdır ve e-posta, faks veya mektupla mümkündür.

Yatırımın sona ermesi

İstediğiniz yatırım tutarını online olarak bize verdikten ve ilgili sözleşmeyi (bizden e-posta ile aldığınız) kabul ettikten sonra, teklifinizi ödemek için üç seçeneğiniz vardır:

• Daha sonra çevrimiçi bir transfer yapabilirsiniz.
• Tutarı bizden bağımsız olarak belirtilen banka hesabına aktarabilirsiniz.

Transferiniz, sözleşmenin imzalanmasından en geç beş gün sonra sözleşme belgelerinde belirtilen ödeme hesabına alınmalıdır.

Veriler, kredi sözleşmenizdeki "Ödeme Bilgileri" kısmında bulunabilir.

Tüm yatırımcılar - kampanyanın son gününde yatırım yapmış olanlar dahil - 14 günlük para çekme hakkı hakkına sahiptir. Kampanyanın bitiminden sadece 14 gün sonra, finansman yapısının tam olarak nasıl oluştuğu açıktır. Mümkün olan son günde olası bir iptal işlemini işleme koymak ve ödemeyi hazırlamak için iki günlük işlem süresi izlenir. Geliştirici, kampanyanın bitiminden 16 gün sonraya kadar ödeme hesabından borçlarını çekemez.

Ne olursa olsun, yatırımınızın süresi, mükelleflerin ödeme hesabımıza ulaştığı günden itibaren başlar. Ayrıca derhal bizden de ilgi göreceksiniz. Fon alımı ile proje başlangıcı arasındaki bireysel döneme ait faiz ayrı olarak gösterilir ve ilk normal faiz oranı ile aynı anda ödenir. Faiz oranları genellikle 31 Mart, 30 Haziran, 30 Eylül ve 31 Aralık tarihlerinde üç aylık olarak ödenir.

Vadeli kredi düzenliyoruz. Bu, yatırımınızı dönem sonunda geri alacağınız anlamına gelir. Faiz ödemeleri i.d.R. dönem boyunca üç ayda bir.

MINROGROUP YATIRIMDA GÜVENLİK

Ödemeler mütevelli heyeti tarafından yapılacaktır. Projeye bağlı olarak, sübvansiyonlu arazi ücretleri ve teminatları gibi teminatlar mümkün olabilir.

Her bir teminatın tam kapsamı ve işletimi için lütfen ilgili proje sayfasına ve her bir proje için sağlanan belgelere (örneğin, Kredi Anlaşması ve Ön Tüketici Bilgileri) bakınız.

Ek olarak, riskleri sınırlandırmak için her zaman çok kapsamlı bir risk analizi yaparız ve yalnızca platformumuza dahil olduğumuzdan emin olduğumuz projeleri dahil ederiz.

Sözde bir ikincil krediye yatırım yapıyorsunuz. Alt kredi, temel yapısında iflas durumunda en son verilen kredidir. Bu, böyle bir durumda, kredi miktarını ve sahip olabileceğiniz herhangi bir ilgiyi geri almadan önce tüm üst düzey taleplerinizin yerine getirilmesini beklemeniz gerektiği anlamına gelir. Bu, ancak hala yeterli varlık mevcutsa mümkündür. En kötü durumda, yatırılan sermayenin tamamen kaybedilme riski vardır. Yatırımcı olarak bu risk, beklenen yüksek faiz oranları ile telafi edilir. Bir projenin size ve risk profilinize uygun olup olmadığına kendiniz karar verirsiniz.

Projenin tamamlanmasının gecikmesi durumunda, faiz dahil kredi tutarının geri ödenmesi talebiniz devam etmektedir. Paranızı başlangıçta planlanandan daha sonra, ancak gerekirse daha sonra geri alabilirsiniz.

İlgili proje geliştiricileri ile yapılan sözleşmeler, MINROGROUP YATIRIMI olmasa bile geçerli olmaya devam edecek ve geçerli olacaktır. Bu nedenle, kredinizin ve faizinizin geri ödenmesi ödün verilmez. Güven hesaplarıyla ödeme işleminin MINROGROUP DANIŞMA YATIRIMLARINDAN bağımsız olması nedeniyle ek güvenlik sağlanmıştır.

MRG sermaye işlemlerinden sorumludur ve sermayeyi mütevelli olarak yönetir. MRG - C.I. Sermayeyi destekçiye yalnızca ödemeyle ilgili olarak sözleşmede kabul edilen şartlar destekçi tarafından karşılandıysa aktarın. Geri ödeme de aynı şekilde yapılır: destekçi sermayeyi daha sonra yatırımcılara dağıtıldığı yerden MRG - C.I mütevellisine devreder.

Tali kredinizle, örneğin, bir hisse senedi şirketinin genel kurulunda hissedar olarak, doğrudan bir söz hakkınız yoktur. Buna karşılık, sermaye kullanılabilir duruma getirildikten sonra, başka yükümlülüğünüz kalmaz. Özellikle, sizin için hiçbir marj gereksinimi yoktur.

Kişisel verilerinizin gizli bir şekilde kullanılmasını garanti ediyoruz. Tüm işlemler ve veri iletimleri en yüksek güvenlik standartlarına tabidir. Veri aktarımı her zaman şifrelenir ve bu nedenle üçüncü taraflarca görülemez. Anonim olarak yatırım yapıyorsunuz çünkü verilerinizi yayınlamıyoruz.

Kazanç ve Ücretler

Hayır, yatırımlar ve kitle yatırımları hem özel yatırımcılar hem de kurumsal yatırımcılar için ücretsizdir. Böylece yatırımınız, seçtiğiniz projeye veya emlak projesine% 100'lük bir akışla aktarılır.

4.00 ile 8.75% arasında bir getiri elde edersiniz. Projeye bağlı olarak.

Vadeli kredi düzenliyoruz. Bu, yatırımınızı dönem sonunda geri alacağınız anlamına gelir. Faiz ödemeleri genellikle her çeyrek sonunda (yani, Mart sonu, Haziran sonu, Eylül sonu, Aralık sonu) yapılır.

Yatırımınızın süresi, tutarın Mütevelli ödememize hesaba geçtiği gün başlar. İade / faiz ödemeleri projenin işletmeye alınmasından veya kiralanmasından sonra başlar.

Sorunsuz bir geri ödeme işlemi sağlamak için iletişim bilgilerinizdeki veya banka hesap detaylarınızdaki değişiklikleri bize bildirdiğinizden emin olun.

Kalabalık yatırım projelerimizden elde edilen bu ilgi, kesinti olmaksızın tüm yatırımcılara dağıtılacak. Ne MINROGROUP YATIRIM, ne de verenler veya başka hiçbir taraf bunları hiçbir şekilde azaltmaz. Kredilerimizden alınan faiz, yatırımlar özel vergi varlıklarından kaynaklandığında, esas olarak sermaye varlıklarından elde edilen gelirdir. Gelir, bireysel vergi durumunuza göre genellikle vergiye tabidir. Dolayısıyla faiz geliri kişisel gelir tablosunda beyan edilmelidir. Ödeneklerin gözlenmesi ve tüketilmesi tavsiye edilir.

MINROGROUP YATIRIM size herhangi bir sermaye kazancı vergisi ödememektedir. Bununla birlikte, her yılın ilk çeyreğinin sonunda, vergi beyanında bulunmak için kullanabileceğiniz önceki yıl kazancınıza genel bir bakış sunuyoruz. Bunları size postayla göndereceğiz.

Vergi stopajıyla ilgili başka sorularınız varsa, yasalarla vergi tavsiyesi vermemize izin vermediğimiz için bir vergi muhasebecisine başvurmanızı öneririz.

MINROGROUP YATIRIMIN müşteri hizmetleri, pazarlama önlemleri ve işlem maliyetleri vb. İçin ödeme yapabilmesi için, MINROGROUP YATIRIM, ilgili proje geliştiricisinden tazminat alır.


Bize bir E-Posta ✉ yaz
İletişim Formu için

NE YAPARIZ

Tavsiye Etmek
Yönetme
 Yenilik
Finans
Çoklu Yatırım
Müzakere
Destek

MRG PROJELER
MRG Projeleri ve Çoklu Yatırımları

MRG İnsanları getiriyor
Sermaye ve Fikirler birlikte!

YASAL BİLDİRİM

Damga

HİZMET

ÜLKE, ŞEHİR, BÖLGELER
Şirket Lokasyonları ve Ülkeleri

Türkiye - İstanbul
1. Bölge Akdeniz 2. Doğu anadolu bölgesi
3. Ege Bölgesi 4. Güneydoğu anadolu bölgesi
5. İç anadolu bölgesi 6. Karadeniz bölgesi
7. Marmara bölgesi