Mobirise


TAVSİYELERİMİZ

Şirketlere ve bireysel yatırımcılara, sermaye büyütme, alım-satım, risk yönetimi ve varlık büyütme konusunda danışmanlık veriyoruz.

Küresel ortaklıklar, tüm bölgelerdeki ve sektörlerdeki müşterilerimizin stratejik ve finansal ihtiyaçlarını daha iyi karşılamamızı sağlamakta. Geniş ürün yelpazesi ve danışmanlık hizmeti sunan MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIK olarak, müşterilerimize dünya standartlarında çözümler ve ürünler sunma kapasitemizi sürekli geliştiriyoruz.

Bireyler, şirketler, finans kurumları, devlet kurumları ve yönetim kurulları ve özel komiteler dahil olmak üzere müşterilerimize lider ve güvenilir bir danışmanlık firması olmak için çalışıyoruz.

• Müşterilerimizin büyümesine yardımcı olmak için yatırımlar ve gayrimenkul ürünlerindeki en karmaşık işlemlerde dünya standartlarında danışmanlık vermek ve en yüksek uygulama kalitesini sağlamak için çalışıyoruz.

• Müşterilerimizin stratejik hedeflerine ulaşmalarını sağlayan önemli bir servis sağlayıcı olmaya odaklanıyoruz.

• Müşterilerimize satın alma, inşaat, yatırım, birleşme ve devralmalar konusunda stratejik karar alma ve işlem yapma konusunda tavsiyelerde bulunuyoruz. MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIK finans ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

• Katma değeri yüksek raporlar ile müşterilerimize ve yatırımcılarımıza düzenli ve net bilgiler sunuyoruz.


Müşterilerimize gayrimenkulle ilgili geniş bir yelpazede finansman ve danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Müşterilerimizin projeleri için sermaye artırmasına yardımcı olmanın yanı sıra, uzmanlarımız da birleşme ve satın alma işlemlerinde size yardımcı oluyorlar.

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI

HİZMETLER

AVM | ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ

MINROGROUP DANIŞMANLIK YATIRIMLARI kaliteli ve sağlam yatırım amaçlı gayrimenkulleri ve şirketleri iyi yerlerde pazarlar.

YATIRIM ÖZELLİKLERİ OFİS BİNASI

Düzenli kira geliri olan alanlar, gelecekteki sermaye akışını sağlamak için tercih edilen bir yöntemdir.

GAYRİMENKUL

Yatırım Varlıkları
MINROGROUP, kriz zamanlarında da yatırım değerini kaybetmediği kanıtlanmış, iyi yerlerde, yüksek kalitedeki sağlam gayrimenkulleri ve mülkleri pazarlar. Düzenli kira getirisi olan sabit yatırım amaçlı gayrimenkullere yapılan yatırımlar, gelecekteki nakit akışını güvence altına almak için tercih edilen yoldur. Değer kaybetmeyen, yatırım amaçlı gayrimenkuller tavsiye ediyoruz.

Özel
MINROGROUP, Türkiye genelinde gayrimenkul komisyonculuğu yapar ve özel bir hizmeti garanti eder. Böylece hayalinizdeki evi hızlıca bulabilir veya mülkünüzü zamanında satabilirsiniz. Her zaman hayalini kurduğunuz bir ev, villa, ofis veya daireyi satın almakla ilgileniyor musunuz? Burada, anahtar devir teslimine kadar, hayallerinizi gerçekleştiriyor olacağız. Yeni evinize taşınana kadar size eşlik ediyoruz. MINROGROUP, İstanbul, İzmir, Ankara, Bodrum, Antalya şehirleri dahil olmak üzere Türkiye genelinde çok çeşitli özel mülklere sahiptir. MINROGROUP ekibi hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Planlarınızı gerçekleştirmek ve size rahat hissedeceğiniz bir ev bulmak, sizinle birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz. Danışmanlarımızın sizin için doğru mülkü bulmalarına yardımcı olun. Hayallerinizi ve düşüncelerinizi ayrıntılı bir biçimde anlatın ve ekibiniz tüm bunları en iyi şekilde analiz ederek sizin için doğru mülkü sunsun. Bize hayalinizdeki yeri söyleyin. Deniz kenarında mı yoksa şehirde mi yaşamayı tercih edersiniz? Huzur ve sessizliğe mi bayılıyorsunuz, yoksa komşularınız varsa daha mı iyi? Okula giden ve şehre yakın olmak isteyen ya da doğada yaşamak isteyen çocuklarınız mı var? Bütün bunları hızlıca bulmanıza yardımcı olacağız. Bir daire, ev, ofis veya villa satın almak istiyorsanız, size ilk günden, noter işlemleri, tapu siciline kadar eşlik edeceğiz ve destekleyeceğiz.

Mülkiyet Türleri ve Varlık Sınıfları:

5 ila 7 yıldızlı oteller,
Otel Menkulleri,
Otel, daire, pansiyon
Ticari emlak, yatırım amaçlı gayrimenkul, ofis binaları
Konut kompleksleri, apartmanlar, villalar
Yurt
AVM, emlak, alışveriş merkezleri
Yapı malzemeleri mağazası, bahçe merkezi
Lojistik gayrimenkul 
Otopark: Otoparklar, Yeraltı Otoparkları ve Kat Otoparkları
Güneş enerji alanları & Güneş enerji sistemleri
Rüzgar enerji çiftlikleri ve rüzgar türbinleri
Sanayi tesisleri, sanayi gayrimenkulleri,
Sanayi arazileri, madenler, fabrikalar
Dinlenme Olanakları Sunan Gayrimenkuller ve Tatil Emlakları
Tatil köyü
Marina, liman&marina
Huzurevi ve Bakımevi 
Tıp merkezi, hastane, klinikVERGİ DANIŞMANLIĞI

Tek bir kaynaktan disiplinlerarası vergi tavsiyesi.                        
                                                                   

EKONOMİK DANIŞMANLIK

İşletmeler harekete geçti.                                                                            

VERGİ DANIŞMANI VE EKONOMİK DANIŞMANI

Tecrübeli vergi danışmanlarımız, farklı ülkelerde ve multidisipliner takımlarda yer alan hukuk danışmanları, iş danışmanları ve muhasebecilerle birlikte çalışmaktadır. Sizin için çalışan tüm uzmanların hizmetlerini koordine ediyoruz. Bizimle tek bir kaynaktan kapsamlı tavsiye ve destek alarak çalışırsınız. 
• Şirketler harekete geçti. Yatırımlar, elden çıkarmalar, temel yeterlilikler veya çeşitlilik üzerine yoğunlaşma, yeni pazarların fethi, rekabet baskısı, ardışık problemler ve işe başlama patlaması, bir şirketi satma veya satın alma ya da bir şirkete yatırım yapma nedenlerinden sadece birkaçıdır. Pazarda kalmak isteyen yatırımcılar, yetkili kişilerden alınan kapsamlı tavsiyelere ihtiyaç duyar. Satıcılara olduğu gibi alıcılara da yurt içi ve dışındaki yatırımlarında yardım ediyoruz. Şirketlerin satışı veya alımı konusunda danışmanlık deneyimimiz, birleşme gerçekleştirme konusunda da uzmanlığımız var.
• Örneğin, proje ekibi avukatlardan, vergi danışmanlarından, denetçilerden ve gerekirse bir danışmandan oluşur. Hedef şirketin yurtdışında faaliyetleri varsa, yardımcı olmak için yabancı uzmanlar aranır. Aynı zamanda teknik meselelerle de ilgilenen bir proje yöneticisi, merkezi bir irtibat görevlisi olarak hizmetinizdedir; tüm süreci koordine eder, işlem sürecinde yer alan herkes arasında bilgi akışını sağlar ve projenin değer kaybı olmadan kısa bir zaman diliminde ve tanımlanmış yüksek kalite kriterlerine göre yürütülmesini sağlar.
• Vergi danışmanlığında "satın alma tarafı" nın kapsamı, sürecin vergi yapılanmasından kapsamlı vergi gerekliliği incelemesine, olası vergi riskleriyle ilgili sözleşme müzakerelerinin desteklenmesine ve gerekirse daha sonra entegrasyona kadar uzanmaktadır. Vergi açısından, satın alma fiyatının vergi beyanı ve / veya finansman maliyetleri, düzenlemeleri ve yasal form seçimi gibi hususlar dikkate alınmalıdır. Optimal vergi yapılanması, yatırımın karlılığını önemli ölçüde etkileyebilir.
• Ayrıca şirket satışlarında size eşlik ediyoruz. Satın alım fiyatının vergiden optimize edilmiş tahsilatı, genellikle işlemden önce sürecin vergi yapılanmasını gerektirir. Ayrıca, satıcıya işlem sürecinde potansiyel alıcılarla ve onların danışmanlarıyla pazarlık etmelerinde yardımcı oluyoruz. Bir şirket satışının veya arka arkaya bir çözümün tasarımında vergi optimizasyonlu bir uygulama için ayrıcalıklı ve yetkili fikir ortağınızız.

HİZMETLER:

Vergi sorularınız için size cevapları veriyoruz! Yüksek kaliteli tavsiye taleplerinizi karşılayabilmek için çalışıyoruz. 
• Ticari mal takasından kaçınma.
• Genişletilmiş ticari vergi indiriminin kullanılması.
• Mülkiyet transferi vergi optimizasyonu.
• Vergi tasarruflu portföyün düzenlenmesi ve elden çıkarılması.
• Varlıkların yeni nesillere devredilmesi.
• Gerekirse, yasal meselelerinizi çözme konusunda size kapsamlı önerilerde bulunmak için herhangi bir verimlilik kaybı yaşamadan yabancı meslektaşlar ve uzman avukatları dahil edebiliriz. Ayrıca, bir emlak şirketinin vergi beyannamelerinin ince noktaları hakkında da bilgi sahibiyiz, böylece beyannamede size yardımcı olabiliriz.
• Mevcut vergilendirme için kapsam ve sonuçların değerlendirilmesi.
• Hissedarın veya diğer grup şirketlerinin mülkiyetini kontrol etmek.
• Koruyucu yapıların tasarımı / varlık yönetim alanının ayrılması.
• Mevcut vergilendirme için kapsam ve sonuçların değerlendirilmesi.
• Grup vergi kanunu.
• Şirket alım satımı.
• Gayrimenkul işlemlerinin vergilendirilmesi.
• Finansman ve yapılandırılmış finans.
• Özel büyük varlıkların vergilendirilmesi.
• Şirketin veraseti ve emlak planlama.

Yatırımcılar: 

• Devam eden yasal ve vergi danışmanlığı
• Yatırımcılar için beyanname.
• Özel muhasebe.
• Varlık raporlarının oluşturulması.
• Özel varlıklarda vergi planlaması.
AVUKATLAR

Gayrimenkul ve mali hukuk.                                                                                  

MİMARLAR VE İNŞAAT

Mimarlarımız, planlamadan inşaat yönetimine ve sonrasında iç tasarıma kadar size eşlik ediyor.

AVUKATLAR

Türkiye'de taşınmaz edinimi ve mali hukuk konusunda Türk ve yabancı uyruklu yatırımcılarımıza yol gösterecek avukat kadrosuyla yanınızdayız. 

MİMARLAR

Mimarlarımız, sofistike ve yenilikçi dış ve iç mimariyi temsil ediyor. Bütüncül bir yaklaşımla ve yüksek seviyede ayrıntıya sahip yeni binaların yanı sıra her türlü kullanımın yenilenmesini de planlıyorlar. Her inşaat projesinin planlama yaklaşımında benzersiz olma statüsü vardır.

KALMAK VE VİZE

Konsiyerj servisi ile vize uygulaması.                                      
 

YAŞ VE HEMŞİRELİK EV

Bakım ve huzur evleri.

KALMAK VE VİZE

KONSİYERJ HİZMETİ
Vize başvurunuz için çok mu meşgulsünüz? MINROGROUP konsiyerj servisinden yararlanın. Bu, Visa için aktif, müşteri odaklı hizmetlerimizin en üst seviyesini temsil eder.
Bir MINROGROUP konsiyerj servisi uzmanı, tüm başvuru sürecinizi baştan sona önemser ve uzmanlığı ile mümkün olan en hızlı sipariş işlemesini sağlar. Özel müşteri odaklı hizmetlerimizin en üst seviyesi olan konsiyerj hizmetinin avantajlarını ve güvenliğini yaşayın. 

• Özel konsiyerj uzmanları. Siparişinizi eksiksiz olarak size ulaştırmak için çalışan tamamen size özel bir ekip.
• Hizmet isteğinizi başlatmak için bize info@minrogoup.com adresine e-posta gönderin. Uzmanlarımızdan biri sizinle iletişim kuracak.
• Belge hazırlama. Gerekli tüm belgelerin hazırlanmasında ve tamamlanmasında yardım.
• Dijital fotoğraflar, pasaport ve vize taraması. Fotoğrafınızı dijital olarak göndererek zaman kazanın. Güvenliğiniz için, pasaportunuzun kaybolması, çalınması veya hasar görmesi halinde vize ve pasaportunuzun dijital bir kopyasını saklayacağız.
• Gönderim için öncelik. Konsiyerj servisini seçerseniz, başvurunuz birinci öncelik olarak kabul edilecektir.
• Özelleştirilmiş güncellemeler. Başvuru işleminin herhangi bir aşamasını tercih ettiğiniz bildirim şekli ile size bildiririz: telefon ya da e-posta.
• Toplama ve iade teslimatı dahil. Uzmanınız, belgelerinizin toplanmasını ve iade edilmesini bir kurye ile organize eder.

• Turist vizesi, iş vizesi, öğrenci vizesi, ikamet vizesi, çalışma vizesi, araştırma vizesi.

Konsiyerj hizmetini seçen her başvuru sahibi için ilk vize için ek bir ücret ve KDV tahsil edeceğimizi lütfen unutmayın. Her ek vize için ek bir artı KDV ilave edilir. Ücretler, gerekli tüm konsolosluk, sağlayıcı ve MINROGROUP servis ücretlerini içermektedir.

BAKIM VE HUZUR EVİ

• Bakım ve huzurevlerinin desteklenmesi ve yerleştirilmesi.

Türkiye'ye taşınmak birçok fayda ve iyi bir bakımı beraberinde getiriyor. Yaşa bağlı hastalıkların tedavisi (Alzheimer, Parkinson, demans, felç) hem bir nörolog hem de bir gerontolog tarafından gerçekleştiriliyor. Bakıma muhtaç insanlara cinsiyet, bireysel kaynaklar ve özelliklere göre bakılmaktadır. Bölümler, yaşa bağlı bir hastalık nedeniyle bakıma muhtaç insanları hedef alarak oluşturuluyor. Hastalara yüksek yaşam kalitesi sağlamak için merkezlerde sadece uzman personel istihdam edilmektedir. Uzman kadro, seramik, mücevher, galoş ve tığ işi üretimi veya resim boyama gibi sanatsal faaliyetler ve ayrıca folklor, spor veya makarna pişirme gibi el sanatları aktiviteleri sunmaktadır. Benzer şekilde bakıma muhtaç olanlara kişisel hijyen konusunda bilgi ve talimat verilir. Ayrıca bir gitar eşliğinde müzik ve ritim derslerine veya koro konserleri gibi çeşitli etkinliklerde haftalık olarak katılım şansı da var. Yaz günlerinde sahilde yürüyüş, yüzme veya piknik gibi grup gezileri düzenlenmektedir. Huzurevleri, ilgili sektörden uzmanların çalıştığı özel bir tıp merkezi ile birlikte çalışır. Böylece, hastaların herhangi bir tıbbi ihtiyacının karşılanması garanti edilir. Acil servis 24 saat görev başındadır. Yaştan bağımsız olarak, insanın değeri ve saygınlığı birinci önceliğe sahiptir. Samimi ve içten bir muameleye ek olarak, merkezlerin hasta haklarını kollaması önemlidir. Saygın bir yaklaşım sergileyen ve verilen sorumluluk için aksiyon alan tesisler ekip ruhuna dayanır ve böylece hasta, yaşlı veya engelli insanlar için uyumlu bir yaşam sunar.


TÜRKİYE'DE GAYRİMENKUL PAZARI

SATIN ALMA VE KİRALAMA ÇALIŞANLI EMLAK -  Bazı şehirlerde, mevcut ticari alanlar, satın almak ve kiralamak için dönüştürülüyor. Birçok yerde, emlak fiyatları önemli ölçüde artıyor ve emlakçılar artan taleplerle karşılaşıyorlar. Popüler yerleşim merkezlerinde emlak özellikle tercih edilir ve yatırımcıların yanı sıra mülk sahipleri için de her zaman birinci sınıf yerdeki bir ev veya apartman talep edilir durumdadır. Sağlıklı bir ekonomik çevre, çekici bir konum ve yüksek bir yaşam kalitesi taşınmazın değerini büyük ölçüde arttırır. Bu nedenle emlak satın alımında önemli kriterler sadece iyi konumlar değil, aynı zamanda bölgede yaşamayı rahatlaştıran mükemmel bir altyapıdır. Yatırımcılar böyle bir yerde bir ev veya daire satın aldıklarında istikrarlı kazanç bekleyebilirler.

GAYRİMENKULDE SERMAYE YATIRIM - Diğer yatırımlara kıyasla, gayrimenkul yatırımları şu anda yüksek getiri için en iyi fırsatları sunmaktadır. Teklifler, konuma göre yatırımcıları ideal olarak seçer. Yalnızca iyi bir kiralanabilirlik verilirse, gayrı menkullere yapılan yatırım kayda değer ise, bir boşluk geri dönüşü azaltır. Ayrıca, satın alma fiyatı kiraya göre çok yüksek olmayabilir, bu nedenle mülkün satın alınması gerçekten mantıklı olur.

KENDİ KULLANICILAR İÇİN SATIN ALMA EMLAK - Gayrimenkul, mülk sahipleri için de iyi bir seçimdir. Uygun faiz oranı, gayrimenkul finansmanı için iyi koşullar sağlar. Satın alma, mülk sahibi işgalciler bu şekilde zenginlik yarattıkları için kiralamak için ideal bir alternatiftir. Birçok mal sahibi, fikirlerine göre evler inşa eder. Bir ev veya kat mülkiyeti olmasına karar veren, kendisini artan kiralardan korur ve yaşlılık ve emeklilik için barınma sağlamış olur. Mülkiyet en geç emeklilik başlangıcında ödenirse, mülk sahibi, yaşlılıkta kira ödemeden yaşar. Temel olarak, bir mülk satın alma kararı yaşam koşullarına bağlıdır. Kariyer ve aile planlaması tamamlanırsa, özel bir ev veya daire anlamlıdır. Ancak, işinizi öngörülebilir gelecekte değiştirmeyi ve başka bir şehre taşınmayı planlıyorsanız, kendi dairenizi almanız, daire kiralamanın bir alternatifi değildir.

GAYRİMENKUL AJANLARI EVİ SATIN ALMA DESTEĞİ - MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIK size doğru mülkün seçimi konusunda danışmanlık yapar. Çalışanlarımız, emlak piyasası hakkında kapsamlı ve ayrıntılı bilgi sahibidir ve emlak satın alma veya kiralama konusunda uzmanlar tarafından destek verilmektedir. Evinizi ya da dairenizi MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIK ile satın almak en iyisidir.

Türkiye'deki Yatırım ve Gayrimenkul Ortağınız

Türkiye

MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI


Bize bir E-Posta ✉ yaz
İletişim Formu için

NE YAPARIZ

Tavsiye Etmek
Yönetme
 Yenilik
Finans
Çoklu Yatırım
Müzakere
Destek

MRG PROJELER
MRG Projeleri ve Çoklu Yatırımları

MRG İnsanları getiriyor
Sermaye ve Fikirler birlikte!

YASAL BİLDİRİM

Damga

HİZMET

ÜLKE, ŞEHİR, BÖLGELER
Şirket Lokasyonları ve Ülkeleri

Türkiye - İstanbul
1. Bölge Akdeniz 2. Doğu anadolu bölgesi
3. Ege Bölgesi 4. Güneydoğu anadolu bölgesi
5. İç anadolu bölgesi 6. Karadeniz bölgesi
7. Marmara bölgesi