free bootstrap themeYÖNET

-

Müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluruz, bu bizim önceliğimizdir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak

Müşterilerimiz yaptığımız her şeyin odak noktasıdır. Globaldirler ve benzersiz yatırım hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için derin yatırım uzmanlığı ve özel müşteri hizmetleri gerektiren karmaşık zorluklarla karşı karşıyadırlar. Piyasaları anlamalarına, yenilikçi yatırım çözümleri bulmalarına ve geleceklerini planlamalarına yardımcı olma konusunda bize güvenen çeşitli müşterilere - bireylere, danışmanlara ve kurumlara - hizmet ediyoruz.

Merkezdeki Müşterilerimiz

Müşterilerimizin farklı ve gelişen ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için işimizi global, geniş ve derin olmak üzere inşa ettik:

Varlık sınıfları

Emlak, otel, bilgi teknolojileri, enerji, kamu ve özel sermaye dahil olmak üzere çok çeşitli varlık sınıfları için yeni ürün ve hizmetler geliştirerek her zaman yaratıcı olmaya ve müşterilerimizin gelişen ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.

Coğrafyalar

Dünya çapında çok çeşitli müşterilere hizmet veren profesyonellerden oluşan bir ağ aracılığıyla küresel erişim ve yerel uzmanlık sağlıyoruz.
Çözümler

Müşteriler özel ve bütünsel çözümler arıyor. Müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına göre portföy tasarımından, varlık tahsis çözümlerine kadar geniş bir yelpazede çözümler tasarlıyoruz.


Bir Mükemmellik Kültürü

İşimizin kalitesi, müşterilerimiz ve çalışanlarımız üzerindeki yoğunluğumuzda yatmaktadır.

Mobirise

Yatırımcılar

Müşteriler, yeni fikir ve çözümler sağlama konusunda bize en iyi fikir veren titiz araştırma ve disiplinli yatırım süreçlerimize değer veriyor. Müşterilerimiz adına, en iyi düşüncelerimizi bir araya getirmeye çalışıyoruz.Mobirise

Ortak

Amacımız müşterilerimizle uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler kurmaktır. Bizi stratejik bir ortak ve ekiplerinin bir uzantısı olarak görmeleridir. Sürekli bilgi aktarımı sağlar ve müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çalışırız. MINROGROUP YATIRIM DANIŞMANLIĞI kaynaklarına ve küresel endüstri uzmanları ağına erişim sağladığımız için, çok çeşitli konularda içgörü ve tavsiye isteyen müşteriler için ilk çağrıyız.

Mobirise

Risk Yöneticisi

Müşterilerimize ek olarak, risk yönetimini stratejik bir öncelik ve risk yönetimine bütünsel bir yaklaşım olarak görüyoruz.Bize bir E-Posta ✉ yaz
İletişim Formu için

NE YAPARIZ

Tavsiye Etmek
Yönetme
 Yenilik
Finans
Çoklu Yatırım
Müzakere
Destek

MRG PROJELER
MRG Projeleri ve Çoklu Yatırımları

MRG İnsanları getiriyor
Sermaye ve Fikirler birlikte!

YASAL BİLDİRİM

Damga

HİZMET

ÜLKE, ŞEHİR, BÖLGELER
Şirket Lokasyonları ve Ülkeleri

Türkiye - İstanbul
1. Bölge Akdeniz 2. Doğu anadolu bölgesi
3. Ege Bölgesi 4. Güneydoğu anadolu bölgesi
5. İç anadolu bölgesi 6. Karadeniz bölgesi
7. Marmara bölgesi